()

Skup Srebra Warszawa Sadyba – Mokotów, Ursynów, Ochota

Zajmujemy się skupem srebra w każdej postaci

Interesuje nas skup srebra:

 • Skup srebra jako biżuteria
 • Skup srebra jako złom ( uszkodzone łańcuszki, bransoletki, kolczyki, pierścionki itp )
 • Skup srebra inwestycyjnego w postaci sztabek
 • Skup srebra w postaci monet bulionowych
 • Skup srebra w postaci monet kolekcjonerskich.

Zapraszamy do kontaktu!

 • Sprzedaj swoje srebro w każdej postaci.
 • Dyskretnie i bezproblemowo.
 • Rzetelna wycena Twojego srebra.
 • Szybka transakcja i gotówka od ręki!

 

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz punkt w Warszawie.

Skup srebra w Warszawie i okolicach

Z nami jest sprawnie i bezproblemowo:

 • łatwy kontakt
 • rzeczowa wycena
 • gotówka od ręki

Skontaktuj się z nami:

780 023 024

kontakt@zlotoskup.pl

Powsińska 106 Budynek II lokal 109

Czym jest srebro i dlaczego jest skupowane w Warszawie?

Srebro to metal szlachetny, który wykorzystywany jest na bardzo dużą skalę. Surowiec ten z powodzeniem stosuje się w wielu gałęziach przemysłu – to materiał doskonały do produkcji styków, wykorzystywany też przy produkcji sprzętu elektronicznego. Znajduje również zastosowanie w branży jubilerskiej, odzieżowej i w medycynie. Szerokie wykorzystanie srebra sprawia, że pojawiają się różne formy jego złomu. Najczęściej spotykane to luty srebrne, biżuteria, srebrne styki, elementy posrebrzane, srebrne akumulatory oraz płytki z akumulatorów, druty lub wytopy ze srebra.

Srebro jest aktualnie pożądanym kruszcem na rynku inwestycyjnym, a jego cena skupu srebra stale rośnie. Niektórzy w różny sposób wchodzą w posiadanie różnych rzeczy, przedmiotów, które mają dosyć wysoką wartość, jednak sprzedać je można tylko w poszczególnych punktach, które to są do tego przeznaczone. Oczywiście bardzo często jest tak, że takie miejsca jak ZlotoSkup.pl, które przyjmują i skupują większość rzeczy oferują najkorzystniejsze ceny skupu srebra. Jednak mimo to, jeśli komuś zależy na czasie, bądź na tym, aby się czegoś pozbyć to jest to bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób.

Skup srebra Warszawa – na rynku inwestycyjnym

Na rynku finansowym niebezzasadnie panuje przekonanie, że srebro jest bardzo „dzikim” metalem, a jego zmienność jest znacznie wyższa niż w przypadku złota. Wystarczy spojrzeć na historyczny wykres. Na początku XXI wieku srebro było tematem inwestycyjnie martwym – nikt go nie chciał nawet przy cenach poniżej 5 dolarów za uncję.

Na fali surowcowej hossy (1999-2008) cena srebra wzrosła czterokrotnie, (nieprzypadkowo) szczytując w marcu 2008 roku, gdy upadał największy short-seller srebra – bank inwestycyjny Bear Stearns. W tym samym okresie ceny złota również wzrosły mniej więcej czterokrotnie.

skup srebra warszawa

Biżuteria ze srebra i skup srebra w postaci złomu

Mimo, że większość srebra zawiera się w biżuterii, to złom tego metalu znajdziemy w dużej części w odpadach przemysłowych. Powstaje więc pytanie: co można sprzedać W NASZEJ FIRMIE OFERUJĄCEJ skup srebra? Złom, który przyjmujemy, może pochodzić z różnych przedmiotów.

W niczym nie przeszkadzają domieszki kwalifikujące się na:

 • złom platyny,
 • złom tytanu.

Wszystkie wyceny w naszym skupie srebra przygotowane przez specjalistów są dokonywane w oparciu aktualne ceny kruszców oraz tabele wyceny wartości kamieni szlachetnych. Każda wycena eksperta jest zatem równoznaczna z gwarancją zakupu.

Potrzebujesz gotówki na niespodziewane wydatki?

Chcesz sprzedać coś, czego już nie potrzebujesz?

Zapraszamy do kontaktu!

Skup srebra Warszawa i Okolice - ZlotoSkup.pl - Warszawa

Skup srebra w Warszawie. Mokotów, Ursynów, Ochota. Obsługujemy całą Warszawę i okolice. Skup srebra w każdej postaci. Gotówka od ręki!

Rodzaj usługi: skup srebra

Cena: do ustalenia

Waluta: PLN

/ 5.

ZlotoSkup.pl - skup złota i skup srebra. Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Zapewniamy komfortowe warunki współpracy, dyskrecje, a także szybkość realizacji – oprócz skupu nieruchomości wszystkie transakcje jesteśmy w stanie przeprowadzić od ręki. Dyżur realizujemy 24h na dobę!

Skup złota, skup srebra, skup kamieni szlachetnych, skup pierścionków, skup wisiorków, skup naszyjników, skup biżuterii, skup naszyjników, skup złomu złota.